a

Lorem ipsum proin gravid a nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat.

Phone:      +1135498746
E-mail:      info@example.com
Address:   Patterson 989,NY
Instagram Feed
FOLLOW:

Kerst 2026

Eerste Kerstdag geopend!

Kerstbuffet

Geniet met Kerst als vanouds van ons heerlijke Hollands koud en warm buffet! Ook dit jaar bieden wij weer een 3 uur durende all-in variant aan met naast het Kerstbuffet een feestelijke ontvangst met bubbels, uitgeserveerd grand dessert én onbeperkt drankjes!

Cateringbuffet

Liever thuis genieten van het beste van De Lindeboom? Dat kan weer met ons heerlijke cateringbuffet! Warm en helemaal klaar aangeleverd, al vanaf 8 personen.

Het all-in Kerstbuffet en Cateringbuffet worden op zowel Eerste als Tweede Kerstdag aangeboden. Op Kerstavond zijn wij gesloten.

Hollands Kerstbuffet

Eerste & Tweede Kerstdag | 17:30 – 20:30
€ 69,95 p.p.

Kinderen 1 t/m 4 jaar: gratis
Kinderen 5 t/m 18 jaar: € 5,- per levensjaar

Geniet in feestelijke Kerstsferen 3 uur lang van een heerlijk Hollands koud en warm buffet, bubbels bij ontvangst, onbeperkt consumpties en een grand dessert uitgeserveerd aan tafel!

INLOOP

We verwelkomen u graag om 17:30. Als ontvangst serveren we een feestelijk glas prosecco, maar een ander drankje bestellen kan binnen het all-in drankarrangement natuurlijk ook! Inbegrepen zijn koffie/thee, frisdranken, vruchtensappen, Hertog Jan tapbier, diverse fles- en speciaalbieren en onze huiswijnen (wit/rood/rosé). Sterke drank wordt desgewenst per glas tegen meerprijs geschonken.

BUFFET

Omstreeks 18:00 starten we met het koud en warm buffet. De gerechten staan hieronder.

DESSERT

Is uw tafel uitgegeten? Aansluitend serveren we een feestelijk grand dessert met verschillende lekkernijen uit aan tafel. Zo hoeft u niet te wachten tot andere gasten ook zijn uitgegeten van het buffet én geniet u fijn met uw eigen gezelschap van het dessert.

We sluiten desgewenst af met een lekker kopje koffie en nougat van het huis. Het arrangement eindigt om 20:30.

Het Kerstbuffet

Ontvangst/Drankjes

Feestelijke ontvangst met prosecco
Andere drankjes op basis van all-in arrangement te bestellen

Koud & Soep

Kip-kerriesalade
Rundvleessalade
Rundercarpaccio met Old Amsterdam, pijnboompitjes en truffelmayonaise

Ardennerham met meloen
Huisgemaakte tomatensoep met balletjes
Garnalencocktails

Luxe visschotel met haring, gerookte zalm en gekruide makreel
Rauwkostschotel
Gevulde tomaten, komkommers en eieren

Stokbrood met kruidenboter en tapenade

Warm

Gegrilde varkenshaasmedaillons in paprika-roomsaus
Langzaam gegaarde kalfssukade in huisgemaakte jus
Gegrilde diamanthaas met gebakken paddenstoelen in teriyakisaus
Kipspiesjes in satésaus
Twentse beenham in rode wijnsaus
Gebakken zalm en zeewolffilet in dillesaus

Aardappelgratin en gefrituurde pommes duchesse
Stoofpeertjes
Gegratineerde witlof
Haricots verts met spek

Dessert

Grand dessert bestaande uit crème brûlée, tiramisu, apfelstrudel met vanille-saus, bol ijs, macaron, kletskop, vers fruit en slagroom

Kerstcatering

Eerste & Tweede Kerstdag | 15:00 – 17:00
€ 37,50 p.p.

Het buffet wordt aangeboden vanaf 8 personen.

Er geldt bij cateringbuffetten geen aangepaste prijs voor kinderen.

Bestellen kan via de app of telefoon (0570 62 52 25) of de contactpagina.
U krijgt altijd binnen 24 uur een bevestiging van ons. Check daarom ook de spam-folder, indien u per mail reserveert.

OPHALEN EN BEZORGEN

Bezorging is beperkt mogelijk. Het buffet zelf afhalen kan op Eerste & Tweede Kerstdag van 15:00 tot 17:00. We hanteren tijdsvakken van een kwartier.

In verband met de strakke planning van de keuken staat ieder buffet precies op de opgegeven tijd klaar. Omdat de gerechten warm in de chafing dishes meegegeven worden, is het verstandig iets voor de gereserveerde tijd aanwezig te zijn. Zo garanderen we samen dat de gerechten perfect bij u thuiskomen. Met de meegeleverde brandgelpotjes blijft het eten nog zeker 1,5 uur op temperatuur, al adviseren we altijd om thuis direct aan tafel te gaan.

TERUGBRENGEN

Uitgegeten? Enkel de chafing dishes en klapkratjes voor de koude gerechten hoeven terug. U kunt deze dezelfde avond tot uiterlijk 22:00 langsbrengen. Het is niet mogelijk om de materialen een dag later terug te brengen.

Liever niet meer op pad? Voor € 15,- halen we de chafing dishes en kratten weer bij u op. We doen dit in meerdere ophaalrondes tussen 20:00 en 22:00. U hoeft niet op ons te wachten, in overleg kunnen de spullen ook alvast op een veilige plek buiten worden neergezet en nemen we het zonder te storen weer mee. We ontvangen graag een appje op 0570625225 wanneer we uw kant op mogen komen.

Cateringbuffet

Koud

Zalmsalade
Rundvleessalade
Rundercarpaccio met Old Amsterdam, pijnboompitjes en truffelmayonaise

Ardennerham met meloen
Rauwkostschotel
Gevulde tomaten, komkommers en eieren
Stokbrood met kruidenboter

Warm

Kipspiesjes in satésaus
Varkenshaasmedaillons in paprika-roomsaus

Twentse beenham in rode wijnsaus
Gebakken zalmfilet in dillesaus
Garnituur van rijst, boontjes met spek en gebakken aardappelen

Uitbreiding vis
Luxe visschotel met gerookte zalm, haring, gekruide makreel en garnalen + € 6,95 p.p.

De visschotel is vanaf 8 personen te bestellen.

Reserveren

Vul onderstaand formulier in om te reserveren. Appen naar 0570625225 kan ook.
U ontvangt altijd binnen 24 uur een bevestiging van ons. Check bij reservering per mail daarom ook uw spam-folder!
Let op: U reserveert middels dit formulier bij De Lindeboom in Schalkhaar (Deventer) en niet bij het naastgelegen Wereldrestaurant Wok Plaza of ‘Lindebomen’ elders in het land :).
Dieetwensen en allergieën
Dieetwensen en/of allergieën gelieve bij het reserveren vermelden. De keuken maakt hiervoor een passende (individuele) aanvulling van, of vervanging op, het Kerstbuffet.
Betaling
Tijdens de Kerstdagen werken wij met een betaling vooraf. Dit doen we om lege tafels (no-shows) op de dag zelf te voorkomen én voor een vlotte ontvangst van alle gasten bij binnenkomst. Dit geldt zowel voor de cateringbuffetten als het Kerstbuffet.
We nemen met iedere reservering op maandag 21 december vanaf 11:00 contact op om het definitieve aantal gasten te noteren. Daarna sturen we u een Rabo betaalverzoek. Betalen aan de deur op de dag zelf is dus niet mogelijk. Wilt u liever contant betalen? Dat kan op maandagmiddag 21 december van 13:00 tot 17:00.
Na betaling ontvangt u van ons een bericht dat uw reservering is bevestigd alsmede een digitale factuur en zien we u graag op Eerste of Tweede Kerstdag! We danken u hartelijk voor uw begrip en graag tot dan!

RESERVERINGSFORMULIER